Кількість магазинів Varus знову перевищіла 100

29 листопада 2022

В 2021 році виручка Varus зросла на 12% до 13.8 млрд грн, операційний прибуток склав майже 500 млн грн.

Як повідомив RAU, Varus відкрив ще один новий супермаркет у Києві. Попри нестабільну ситуацію з електроенергією минулими вихідними розпочав роботу новий Varus на Позняках, за адресою вулиця Драгоманова, 40 Г.

Площа магазину – 1 000 кв м, і це вже другий магазин мережі, відкритий в Києві в листопаді. Незабаром відкриється і третій – на Троєщині, де раніше мережа представлена не була.

Загалом, з відкриттям нових магазинів, їх загальна кількість в мережі Varus знову перевищіть 100.

До війни в мережі працювало 116 супермаркетів, але після початку повномасштабного вторгнення частина магазинів опинилась на окупованій території та у безпосередній близькісті до лінії фронту. В Київській області було зруйновано склад замороженої продукції.

Незважаючи на ці факти, мережа досить швидко перебудувала свою логістику та вже восени продовжила свій розвиток.

В 2021 році загальна виручка Varus збільшилась у порівнянні з минулим роком на 12.7% та склала 13.8 млрд грн (в основному за рахунок відкриття нових магазинів), операційний прибуток – 475 млн грн, чистий прибуток – 67 млн грн.

Банківські кредити станом на кінець 2021 року складали близько 300 млн грн, що є відносно невеликим показником відносно виручки та прибутковості компанії.

Ми очікуємо, що незважаючи на вплив повномасштабних бойових дій, за рахунок зростання цін в 2022 році виручка мережі буде не меншою, ніж в попередньому, фінансові результати погіршаться, але не критично. Загальний же фінансовий стан компанії є прийнятним.

Більше про компанію можна дізнатися в нашому огляді.

Огляди компаній: